Žádost o YouTubera

Podmínky pro získání ranku YouTuber

Minimální počet odběratelů je 500. Srovnatelná sledovanost s počtem odběratelů. Vlastnit originální minecraft účet. Na Vašem kanále se musí vyskytovat alespoň 2 videa z našeho serveru. Souhlasit s interními směrnicemi pro benefit YouTuber.

Pravidla pro YouTubery do 1300 odběratelů.

Dodržovat pravidla našeho serveru. Chovat se racionálně jak na YouTube tak u nás na serveru. Minimálně 3 videa/streamy ze serveru (měsíc).

Pravidla pro YouTubery do 2000 odběratelů.

Dodržovat pravidla našeho serveru. Chovat se racionálně jak na YouTube tak u nás na serveru. Minimálně 2 videa/streamy ze serveru (měsíc).

Pravidla pro YouTubery do 5000 odběratelů.

Dodržovat pravidla našeho serveru. Chovat se racionálně jak na YouTube tak u nás na serveru. Minimálně 1 video/stream ze serveru (měsíc).

Pravidla pro YouTubery do 10000 odběratelů.

Dodržovat pravidla našeho serveru. Chovat se racionálně jak na YouTube tak u nás na serveru. Minimálně 1 video/stream ze serveru (za dva měsíce).

Pravidla pro YouTubery nad 10000 odběratelů.

Dodržovat pravidla našeho serveru. Chovat se racionálně jak na YouTube tak u nás na serveru. Počet natočených videí z našeho serveru není stanoven.

Benefit YouTuber Vám může být kdykoliv odebrán bez udání důvodu.

Pokud tyto podmínky splňujete a máte zájem uzavřít spolupráci s naším serverem. Vytvořte si prosím ticket "Žádost o spolupráci" v administraci účtu na webové stránce.

Nebo se ozvěte na e-mailovou adresu: [email protected]