Nahlášení hráče

V případě, že máte podezření, že jiný hráč porušuje pravidla našich serverů, je zde několik možností jak daného hráče nahlásit.

V případě, že hráč porušuje pravidla na Minecraft serveru Flex-Games.cz. Nejjednodušší možnost je nahlásit ho pomocí příkazu report.

/report <jméno_hráče> <důvod_nahlášení>

Druhá možnost je napsat ticket na webové stránce.

Otevřete si profil https://flex-games.cz/profil/panel/

V menu najeďte na své jméno a vyberte možnost "Vytvořit Ticket"

Jako typ ticketu zvolte "Nahlášení cheatera"

Vyplňte požadované informace a vyčkejte na odpověď člena Admin-Teamu.

Jak má vypadat správný a relevantní důkaz?

Pro úspěšné vytvoření důkazu ohledně porušení pravidel serveru lze aplikaci "Minecraft" zmenšit a následně zmáčknout klávesu "Print Screen" (PrtSc), který zapříčiní jak zdokumentování porušení pravidel v dané aplikaci, tak i čas i datum nacházející se v pravém dolním rohu Vašeho monitoru. Následně screen nahrajeme na stránku "ctrlv.cz" zmáčknutím klávesy "Ctrl" a následně klávesy "C".

Druhým způsobem, jak pořídit platný důkaz, je zmáčknutím dvakrát po sobě klávesu "F2", přičemž na druhém pořízeném snímku se nachází v chatu název prvního pořízeného snímku, ve kterém je obsažen čas i datum vyfocení. Následně screen, který najdeme ve složce "screenshots" nacházející se v ".minecraft".

Platný důkaz lze docílit i zadáním do vyhledáváče windows "%appdata%, následujícím rozkliknutím složky ".minecraft" a nakonec ve složce "screenshots" se nachází Váš pořízený screen. Po nalazení Vašeho screenu si ho otevřte, aby byl vidět název screenshotu a zmáčkněte klávesu "Print Screen" (PrtSc). Následně screen nahrajeme na stránku "ctrlv.cz" zmáčknutím klávesy "Ctrl" a následně klávesy "C".